Minimal Semboller Kanvas Tablo

69,90TL

  • Ürün Kodu: DK-347
  • Stok Durumu: 1991

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: kanvas, kanvas tablo, çerçeve, çerçeveli tablo, dini tablo, ayetli tablo, dekoratif tablo, modern tablo, dini kanvas tablo, ayetli kanvas tablo, kabe tablo, kabe kanvas tablo, mekke tablo, mekke kanvas tablo, medine kanvas tablo, hat tablo, hat kanvas tablo

Kervansaray Sanat Kanvas Tablo Özellikleri
Tüm Ürünlerimiz Sipariş Sonrasında 2 Gün İçerisinde Kargo'ya Teslim Edilir.Sitemizde Bulunan Tüm Ürünlerde ÜCRETSİZ KARGO Fırsatını Kaçırmayın!.
Ayrıca 12 Takside Kadar Güvenli Bir Şekilde Satın Alabilirsiniz.
Pamuk kumaş
%100 Pamuk Tuval Kanvas
Kanvas tablolarımızda 370gr/m2 %100 pamuk Tuval Kanvas kullanılmaktadır. Sağlığa zararlı madde bulunmamaktadır. Tablolarınızı Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ) tarafından onaylı su bazlı pigment boyalar kullanarak basıyoruz.

Yıllar boyunca dayanıklı bir biçimde ürününüzü kullanmanızı sağlar. İsterseniz kuru bez ile silebilirsiniz.
Detaylar 
%100 Pamuk Tuval Kanvas
Yüksek Kaliteli Baskı
Tablolarımızı yüksek çözünürlüklü makinelerde basıyoruz, çünkü baskı yapılan makinenin yüksek çözünürlükte olması tablo resminin kalitesinde en önemli unsurdur.Baskı ne kadar yüksek çözünürlükte uygulanırsa tablonuz bir okadar net ve canlı görünür

Üretim sonrası özel resim verniği kullanılarak tablonun uzun süreli dayanaklılığını artırılmaktadır.
Kalite Politikamız 
Özel Tasarım Kanvas Tablo
Özel Tasarım Ürünler
kervansaraysanat.com'da sezonun en trend tasarımları, fotoğrafları ve illüstrasyonlar tablo ve posterleri sizler için hazırlar.

Fotoğrafçılık sanatı,siyah beyaz fotoğraflar, posterler,dini ve ayetli dekoratif tablolar ile ev veya ofisinizin duvarlarını süslüyoruz. Zevkinize uygun ürünler bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.
Tüm Kanvas Tabloları İnceleyin 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
   Kötü           İyi
Doğrulama Kodu